A Kit For Everything!

Sıkça Sorulan Sorular

1. Demonte ürünleri monte etmek için alet gerekiyor mu?

Hayır. Ürünler "Kit" halinde demonte bir şekilde, kılavuzuyla beraber geliyorlar ve kurulumları için hiçbir alet kullanım becerisi gerekmiyor.  Ürünlerin kurulum süresi ortalama 10dk ve altındadır. 

 

2. Ampullerin ömrü dolunca nereden temin edebilirim?

Ampulleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. (Edison Ampuller Kategorisi) Bunun dışında elektrikçilerde "Flamanlı Edison Ampul" olarak sormanız durumunda sizi yönlendireceklerdir. Yine internette daha bol ampul çeşidi bulmak için bu şekilde aratmalısınız.

 

3. Ürünü hediye olarak alıyorum, faturası ürünle beraber mi gidecek?

Hayır dilerseniz ödeme sayfasında faturanız için farklı bir adres tanımlayıp "Faturam fatura adresine gönderilsin." seçeneğini işaretleyebilirsiniz. 

 

4. Hediye paketi yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz! Üzerine de dilerseniz çok güzel hediye taglerinde istediğiniz notları yazıyoruz.

 

5. Hediye ürünler için iletişim bilgileri olarak kimin bilgilerini vermeliyim?

İletişim bilgilerinize kendi bilgilerinizi girmelisiniz, çünkü orası bizim sizinle irtibat kuracağımız alan. Sevkiyat bilgilerine ise hediye sahibinin bilgilerini girmelisiniz. 

 

6. Ürünü beğenmedim/eksik/bozuk çıktı, iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Yasal olarak mesafeli satışlarda ürün teslim alındıktan sonra 14 güne kadar iade süreniz vardır. Bu süreci başlatmak için öncelikle info@kitboxdesign.com adresine iade nedeninizi de açılayan bir mail atmalısınız. Bundan sonra anlaşmalı kargo şirketimizle karşı ödemeli olarak bize geri göndererek iade edebilirsiniz. Ürün orjinal kutusunda ve zarar görmemiş bir şekilde iade edilmelidir. Ürün elimize ulaşır ulaşmaz ücret iadesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Bankanızın işlem sürelerine göre paranın hesabınıza geçiş süresi farklılık gösterebilir.

 

6. İade talebim reddedildi, neden?

Kullanılmış ve kullanım kaynaklı hasar görmüş ürünlerin iadesi ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Bunun dışında yasal süre içinde gönderilen tüm iade talepleri kabul edilir.

 

7. Her şey tamam, hemen sipariş vermek istiyorum ne yapmalıyım?

Buraya tıklayarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz :)